Skontaktuj się z Nami:

81 532 34 11

biuro@luk.lublin.pl

Zrealizowane inwestycje

LUK to deweloper, który w mieście Lublin zrealizował liczne inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne. Ma na swoim koncie gotowe mieszkania i lokale użytkowe – nieruchomości przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorców. Wszystkie inwestycje wyróżnia nowoczesna architektura, która doskonale wpisuje się w przestrzeń miejską.

Wszystkie zrealizowane inwestycje usytuowane są w atrakcyjnych częściach miasta Lublin. Deweloper starannie dobiera lokalizację – tak, by zaspokoić potrzeby i oczekiwania potencjalnych użytkowników. Dlatego gotowe mieszkania na sprzedaż czy lokale użytkowe do wynajęcia znajdują się m.in. na takich lubelskich osiedlach jak: Sławin, Wrotków, Poręba, Wieniawa czy Węglin.

Gotowe mieszkania oddane do użytku w Lublinie

LUK to deweloper, który oferuje gotowe mieszkania na sprzedaż w Lublinie. Firma zrealizowała wiele inwestycji mieszkalnych zlokalizowanych w różnych częściach miasta. Dzięki temu deweloper wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wielu mieszkańców, którzy szukają dla siebie komfortowej przestrzeni do zamieszkania.

Pierwsze gotowe mieszkania na sprzedaż powstały w dzielnicy Poręba. W kolejnych latach pojawiły się następne bloki mieszkalne na osiedlach: Wrotków, Węglin, Sławin czy Wieniawa. Są to popularne lokalizacje, które dają dostęp do rozwiniętej infrastruktury, czyniąc te rejony atrakcyjnymi do zamieszkania.

Wybudowane lokale usługowe

Lubelski deweloper LUK zrealizował nie tylko gotowe mieszkania, ale również lokale użytkowe. Wszystkie wyróżnia ciekawa architektura oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów. Dbałość o najmniejszy nawet detal sprawia, że lokale użytkowe spełniają oczekiwania przedsiębiorców z Lublina.

Podobnie jak inwestycje mieszkalne, nieruchomości usługowe wyróżnia bardzo dobra lokalizacja. Łatwy dojazd, dobrze rozbudowana infrastruktura – to wszystko sprawia, że dostępne w ofercie dewelopera lokale cieszą się zainteresowaniem. Wybierane są przez przedsiębiorców, którzy poszukują lokalu z przeznaczeniem na działalność usługową.

Biurowce oddane do użytku

Do portfolio lubelskiego dewelopera trafiły również biurowce oddane już do użytku. Są to nieruchomości, które wyróżnia nie tylko ciekawy projekt i wysoka jakość wykonania, ale również atrakcyjna lokalizacja. Biurowce powstały w rejonie dobrze skomunikowanym ze ścisłym centrum, z rozwiniętą infrastrukturą

Zobacz nasze dotychczasowe inwestycje

Kontakt

"LUK" Jacek Wysokiński

ul. Stanisława Leszczyńskiego 15 lok. 5, 20-069 Lublin
NIP: 712-007-67-13 REGON: 430381012

LUK Sp. z o.o. SKA

ul. Leszczyńskiego 15/5 20-069 Lublin
NIP 7123275318 REGON 061498455

Global Property Sp. z o.o. SKA

ul. Stanisława Leszczyńskiego 15 lok. 5, 20-069 Lublin
NIP: 712-328-46-88 REGON: 022305780

(+48) 81-532-34-11
793-445-116
biuro@luk.lublin.pl

sprzedaz@luk.lublin.pl

Godziny pracy biura: pon - pt: 8:00-16:00

Skontaktuj się z nami