Skontaktuj się z Nami:

81 532 34 11

biuro@luk.lublin.pl

Planowane inwestycje

LUK to deweloper, który realizuje inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne w mieście Lublin. Chociaż ma już na koncie wiele ukończonych obiektów – bloków mieszkalnych, apartamentowców oraz biurowców, do jego portfolio dołączają kolejne. Wszystko po to, by mieszkańcom Lublina zaoferować komfortową i bezpieczną przestrzeń do życia oraz pracy.

Planowane inwestycje, podobnie jak zrealizowane już projekty, powstają w atrakcyjnych lokalizacjach. Usytuowanie poszczególnych obiektów jest starannie przemyślane – tak, by zaoferować potencjalnym właścicielom łatwy i bezproblemowy dostęp do wielu udogodnień. Deweloper ma w tym zakresie bogate doświadczenie – warto mu więc zaufać.

Nowoczesne osiedla bloków mieszkalnych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Lublina, firma LUK ma w planach kolejne inwestycje mieszkaniowe. Planowane mieszkania obejmą popularne osiedla, gdzie wygoda życia spotyka się z bezpieczeństwem i przyjemnym otoczeniem. Bloki mieszkalne powstają m.in. na terenach blisko centrum miasta, ale jednocześnie z daleka od zgiełku.

Planowane przez dewelopera osiedla bloków mieszkalnych będą wyróżniały się nie tylko atrakcyjną lokalizacją. Uwagę przyciągnie ciekawa architektura – nowoczesny design, który od dawna widoczny jest w realizowanych przez firmę LUK inwestycjach. Projekt przemyślany w każdym szczególe zapewni komfort mieszkania.

Biurowce

Wśród planowanych inwestycji dewelopera, pojawiają się również biurowce. Podobnie jak w przypadku bloków mieszkalnych, tak i tutaj obiekty powstaną w atrakcyjnych lokalizacjach. Zapewni to przedsiębiorcom dostęp do kolejnych lokali usługowych i biurowych – niezbędnych do prowadzenia działalności.

Planowane przez dewelopera biurowce, podobnie jak pozostałe realizacje, będzie wyróżniać ciekawy design. Jednak mimo swojej nowoczesności, architektura będzie współgrała z przestrzenią miejską. W planach jest postawienie budynków dających dostęp do lokali o zróżnicowanym metrażu – z myślą o różnych potrzebach firm działających w mieście Lublin.

Prestiżowe bloki

Plany dewelopera uwzględniają również prestiżowe bloki mieszkalne. Planowane inwestycje obejmą apartamentowce – zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych częściach miasta Lublin. Dzięki temu powstaną nowe osiedla będące wyjściem naprzeciw oczekiwań mieszkańców, którzy chcą zamieszkać w luksusowych warunkach.

Zobacz nasze planowane inwestycje

Kontakt

"LUK" Jacek Wysokiński

ul. Stanisława Leszczyńskiego 15 lok. 5, 20-069 Lublin
NIP: 712-007-67-13 REGON: 430381012

LUK Sp. z o.o. SKA

ul. Leszczyńskiego 15/5 20-069 Lublin
NIP 7123275318 REGON 061498455

Global Property Sp. z o.o. SKA

ul. Stanisława Leszczyńskiego 15 lok. 5, 20-069 Lublin
NIP: 712-328-46-88 REGON: 022305780

(+48) 81-532-34-11
793-445-116
biuro@luk.lublin.pl

sprzedaz@luk.lublin.pl

Godziny pracy biura: pon - pt: 8:00-16:00

Skontaktuj się z nami