Skontaktuj się z Nami:

81 532 34 11

biuro@luk.lublin.pl

Planowane inwestycje

LUK to deweloper, który realizuje inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne w mieście Lublin. Chociaż ma już na koncie wiele ukończonych obiektów – bloków mieszkalnych, apartamentowców oraz biurowców, do jego portfolio dołączają kolejne. Wszystko po to, by mieszkańcom Lublina zaoferować komfortową i bezpieczną przestrzeń do życia oraz pracy.

Planowane inwestycje, podobnie jak zrealizowane już projekty, powstają w atrakcyjnych lokalizacjach. Usytuowanie poszczególnych obiektów jest starannie przemyślane – tak, by zaoferować potencjalnym właścicielom łatwy i bezproblemowy dostęp do wielu udogodnień. Deweloper ma w tym zakresie bogate doświadczenie – warto mu więc zaufać.

Nowoczesne osiedla bloków mieszkalnych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Lublina, firma LUK ma w planach kolejne inwestycje mieszkaniowe. Planowane mieszkania obejmą popularne osiedla, gdzie wygoda życia spotyka się z bezpieczeństwem i przyjemnym otoczeniem. Bloki mieszkalne powstają m.in. na terenach blisko centrum miasta, ale jednocześnie z daleka od zgiełku.

Planowane przez dewelopera osiedla bloków mieszkalnych będą wyróżniały się nie tylko atrakcyjną lokalizacją. Uwagę przyciągnie ciekawa architektura – nowoczesny design, który od dawna widoczny jest w realizowanych przez firmę LUK inwestycjach. Projekt przemyślany w każdym szczególe zapewni komfort mieszkania.

Biurowce

Wśród planowanych inwestycji dewelopera, pojawiają się również biurowce. Podobnie jak w przypadku bloków mieszkalnych, tak i tutaj obiekty powstaną w atrakcyjnych lokalizacjach. Zapewni to przedsiębiorcom dostęp do kolejnych lokali usługowych i biurowych – niezbędnych do prowadzenia działalności.

Planowane przez dewelopera biurowce, podobnie jak pozostałe realizacje, będzie wyróżniać ciekawy design. Jednak mimo swojej nowoczesności, architektura będzie współgrała z przestrzenią miejską. W planach jest postawienie budynków dających dostęp do lokali o zróżnicowanym metrażu – z myślą o różnych potrzebach firm działających w mieście Lublin.

Prestiżowe bloki

Plany dewelopera uwzględniają również prestiżowe bloki mieszkalne. Planowane inwestycje obejmą apartamentowce – zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych częściach miasta Lublin. Dzięki temu powstaną nowe osiedla będące wyjściem naprzeciw oczekiwań mieszkańców, którzy chcą zamieszkać w luksusowych warunkach.

Zobacz nasze planowane inwestycje

Kontakt

Drogi użytkowniku serwisu, w dniu 25.05.2018r. w życie weszło RODO, które zobowiązuje nas, jako administratora Twoich danych osobowych, do przedstawienia Ci szeregu informacji które znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Prosimy, zapoznaj się z nią dokładnie.

"LUK" Jacek Wysokiński
ul. Leszczyńskiego 15/5 20-069 Lublin
NIP: 712-007-67-13 REGON: 430381012

LUK Jacek Wysokiński i Wspólnicy sp. k.
Al. Kompozytorów Polskich 5/1, 20-848 Lublin
NIP 7123275318 REGON 061498455

(+48) 81-532-34-11
793-445-116
biuro@luk.lublin.pl
sprzedaz@luk.lublin.pl

Godziny pracy biura: pon - pt: 8:00-16:00

Nowy adres biura sprzedaży al. Kompozytorów Polskich 5 lok. 1 piętro I, 20-848 Lublin

--------------------------------------------------

Global Property Sp. z o.o. SKA (Hotel Hampton by Hilton Lublin)
Al. Kompozytorów Polskich 1
20-848 Lublin
NIP: 7123284688 REGON: 022305780

(+48) 81-477-90-50
hampton.lublin@hilton.com

 

Skontaktuj się z nami

Jeżeli chcielibyście Państwo otrzymać od nas konkretne informacje handlowe (np. o aktualnie oferowanych przez nas mieszkaniach), prosimy o wyrażenie poniższej zgody na przesłanie stosownych informacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i otrzymywanie od Luk Jacek Wysokiński i Wspólnicy Sp j. oraz "LUK" Jacek Wysokiński na wskazany przeze mnie adres poczty elektronicznej, informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2008 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu przez Luk Jacek Wysokiński i Wspólnicy Sp j. oraz "LUK" Jacek Wysokiński w celach marketingowych.

Jeżeli chcielibyście Państwo, abyśmy w sprawie naszej oferty skontaktowali się z Państwem telefonicznie, zgodnie z prawem potrzebujemy na to dodatkowej Państwa zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Luk Jacek Wysokiński i Wspólnicy Sp j. oraz "LUK" Jacek Wysokiński moich danych osobowych w celu nawiązania ze mną kontaktu telefonicznego i przedstawienia mi informacji handlowych i marketingowych, zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.

Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych umieszczonymi w klauzuli informacyjnej.