Skontaktuj się z Nami:

81 532 34 11

biuro@luk.lublin.pl

Nowe mieszkania i apartamenty na sprzedaż

W ofercie firmy deweloperskiej LUK znajdują się zarówno mieszkania, jak i apartamenty. Wśród mieszkań znaleźć można lokale o różnych powierzchniach, zarówno niewielkie kawalerki, idealne dla singli czy młodych par, jak i duże, wygodne mieszkania, idealne na przykład dla rodzin z dziećmi.

Dla Klientów poszukujących szczególnie wygodnych, luksusowych mieszkań mamy wyjątkową ofertę w postaci ekskluzywnych apartamentów. Atrakcyjnie położone w okolicach cieszących się dużym zainteresowaniem, apartamenty te zaspokoją wszelkie oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Szukasz nowego mieszkania? LUK jest Twoją dobrą inwestycją

Zakup nowego mieszkania jest w dzisiejszych czasach nie tylko sposobem na zapewnienie wygodnego lokum sobie i swojej rodzinie. Jest to też doskonała metoda na korzystne zainwestowanie posiadanych środków finansowych. Zwłaszcza gdy skorzysta się z naszej oferty, można mieć pewność, że będzie to opłacalne.

Inwestycje mieszkaniowe to dużo lepsze wyjście niż trzymanie pieniędzy w banku. Nasze nowe mieszkania w Lublinie, kawalerki czy luksusowe apartamenty, to zdecydowanie nieruchomości, w które warto zainwestować. Rozwiązanie to polecamy wielu Klientom, którzy szukają dobrych inwestycji.

Sprzedaż mieszkań na najwyższym poziomie!

Lublin to miasto, które nieustannie się rozwija. Każdego roku powstaje w nim mnóstwo nowych mieszkań, ale nasza oferta wyróżnia się specjalnymi walorami. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy najwyższej jakości lokale. Nasze kawalerki, mieszkania i apartamenty są niezwykle atrakcyjne.

Perfekcyjne wykonanie, nowoczesne budownictwo czy dogodne i malownicze okolice to tylko niektóre z zalet nowych nieruchomości, jakie oferujemy. Właśnie z tego powodu jesteśmy liderem jeśli chodzi o pierwotny rynek nieruchomości. Nasza oferta jest wybierana bardzo często, przez Klientów z różnych grup.

Wysoka jakość i atrakcyjna lokalizacja naszych nieruchomości powodują, że są one chętnie wybierane w wielu przypadkach. Stawiają na nie firmy poszukujące dogodnych lokali usługowych, osoby pragnące wygodnych mieszkań czy Klienci chcący zainwestować w zakup nowego mieszkania pod wynajem.

Wybierz inwestycję

Kontakt

Drogi użytkowniku serwisu, w dniu 25.05.2018r. w życie weszło RODO, które zobowiązuje nas, jako administratora Twoich danych osobowych, do przedstawienia Ci szeregu informacji które znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Prosimy, zapoznaj się z nią dokładnie.

"LUK" Jacek Wysokiński
ul. Leszczyńskiego 15/5 20-069 Lublin
NIP: 712-007-67-13 REGON: 430381012

LUK Jacek Wysokiński i Wspólnicy sp. k.
Al. Kompozytorów Polskich 5/1, 20-848 Lublin
NIP 7123275318 REGON 061498455

(+48) 81-532-34-11
793-445-116
biuro@luk.lublin.pl
sprzedaz@luk.lublin.pl

Godziny pracy biura: pon - pt: 8:00-16:00

Nowy adres biura sprzedaży al. Kompozytorów Polskich 5 lok. 1 piętro I, 20-848 Lublin

--------------------------------------------------

Global Property Sp. z o.o. SKA (Hotel Hampton by Hilton Lublin)
Al. Kompozytorów Polskich 1
20-848 Lublin
NIP: 7123284688 REGON: 022305780

(+48) 81-477-90-50
hampton.lublin@hilton.com

 

Skontaktuj się z nami

Jeżeli chcielibyście Państwo otrzymać od nas konkretne informacje handlowe (np. o aktualnie oferowanych przez nas mieszkaniach), prosimy o wyrażenie poniższej zgody na przesłanie stosownych informacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i otrzymywanie od Luk Jacek Wysokiński i Wspólnicy Sp j. oraz "LUK" Jacek Wysokiński na wskazany przeze mnie adres poczty elektronicznej, informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2008 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu przez Luk Jacek Wysokiński i Wspólnicy Sp j. oraz "LUK" Jacek Wysokiński w celach marketingowych.

Jeżeli chcielibyście Państwo, abyśmy w sprawie naszej oferty skontaktowali się z Państwem telefonicznie, zgodnie z prawem potrzebujemy na to dodatkowej Państwa zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Luk Jacek Wysokiński i Wspólnicy Sp j. oraz "LUK" Jacek Wysokiński moich danych osobowych w celu nawiązania ze mną kontaktu telefonicznego i przedstawienia mi informacji handlowych i marketingowych, zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.

Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych umieszczonymi w klauzuli informacyjnej.